Güç ve asaletini yansıtmayı seven erkeklerin tercihi Bvlgari Le Gemme Onekh Edp Erkek Parfüm. Adını, uzun zaman önce “oniks” anlamına gelen eski Levanting kelimesi “onekh” ten alan Eau de Parfum, Mezopotamya’nın ilk kralı ve ay tanrısı Naram’dan gizemli cazibesini alır.Böylece asil bir havayı yakalayan bu parfüm ile siz de asaletinizi ve gücünüzü yansıtacaksınız.Doğal, sıcak ve asalet kokan etkisi, bağımlılık yaşatacak, sizde olduğu kadar çevrenizde de benzersiz bir etki bırakacaktır.

Siyahın ve sarının parıltısından esinlenerek oluşturulan şişe tasarımı ile de Bvlgari Le Gemme Onekh Edp Erkek Parfüm oldukça göze hitap eden bir koku olarak kendinden söz ettiriyor. Gizemli kokusuyla erkeklerin aradığı etkileyici kokuyu yakalmayı başaran bu koku ile kendinizi yeniden keşfedeceksiniz.

Bvlgari Le Gemme Onekh Edp Parfüm Özellikleri:

Oryantal koku grubuna ait bir parfümdür.

Üst Notalar: Onekh.

Orta Notalar: Değerli taş harmanları.

Alt Notalar: Labdanum, amber.

Kendi yakaladığı Onekh ve labdanum esanslarına amber katılmıştır. Sarı ile siyahın parıltısı gözünüzü alacak ve bu parıltı tüm vücudunuzu saracak.

Doğal, organik, baharatlı Labdanum ve sıcak amber reçinesiyle değerli taşlardan oluşan harmanları ise büyüleyici ve doğal sıcak bir ton yakalamanızı sağlıyor.

Esanslar harmonisi ile bağımlılık yaratan bir kaliteye sahip olan kokusuyla bıraktığı pozitif etkiyi gün boyu üzerinizde hissedecek ve bırakamayacaksınız.