Simimi Fransız etkisinden ilham alan bir İspanyol niş parfüm firmasıdır.

Bu çiçeksi oryantal kokuya adını veren Zhang, Çin kültüründe örnek alınan bir kadın figürüdür. Konfüçyüs’ten sonraki en ünlü ve büyük filozof Mencius’un annesiydi. Çinliler arasında dul bir kadın olarak tek başına oğlunu büyüten Mencius’un annesi yıllardır örnek alına adeta rol model anne olarak kabul edilmektedir. O kadar iyi annelik yaptı ki, oğlunun eğitime gösterdiği özen nedeniyle Çin’de bir annelik rol modeline dönüştü.

Her parfüm bir hikayeden yola çıkar düşüncesiyle; Çiçek ve çiçeklerin harmanı olan Simimi Blanc De Zhang Edp kadın parfümü de bu hikayeden ilham alınarak oldukça hayalperest ve etkileyici bir o kadar da güçlü bir temayla oluşturulmuştur. Ayrıca Blanc De Zhang kokusu Avrupa lezzetlerinin ve oryantal kültürün oldukça başarılı bir harmanı şeklinde de tanımlanabilir.

Simimi Blanc De Zhang Edp Parfüm Özellikleri

Simimi Blanc de Zhang, kadınlar için çiçeksi ve oryantal koku grubuna ait bir parfümdür. Blanc de Zhang 2016 yılında parfüm dünyasına sunuldu. Bu kokunun arkasındaki burun Paolo Terenzi’dir.

Üst Notalar: Hindistan Cevizi ve Erik.

Orta Notalar: Yasemin, Manolya, Vadideki Zambak ve Bulgar Gülü.

Alt Notalar:  Badem, Vanilya Çiçeği, Tonka Fasulyesi ve Beyaz Misk.

Zengin ve eşsiz, Blanc De Zhang’ın kokusu baştan çıkarıcı ve özel büyüsüyle oldukça etkileyici özelliklere sahip. Cezbedici oryantal motiflerin bir çiçek buketiyle ahengi, muhteşem bir birlikteliği vurguluyor. Tropikal hindistan cevizinin eşsiz kokusu ekşimsi erikle birlikte harika görünür. Kokulu yasemin, ve vadi zambağının Bulgar gülü ile mükemmel bir şekilde tamamlanması oldukça başarılı. Baştan çıkarıcı beyaz misk, ince bir vanilya çiçeği ile adeta büyülüyor. Bademin hafif acımsı baharatlı notaları ve tonka fasulyesi ile birlikteliği enfes bir tablo sunuyor.

Simimi Blanc De Zhang Edp Kadın Parfüm; Değerli çiçeklerin kokusu etkileyici ve güçlü ilham kaynağı hikayesi ve eşsiz ahenkle dans eden notaların uyumu ile adeta sizi yumuşak bir anne battaniyesi gibi sarıp sarmalar.