Project Description

Chanel Chance Eau Fraiche Kadın Parfüm

Chanel’in 2007 yılında satışına başlanan Chance Eau Fraiche, yoğun limon kokusuyla oldukça ferahlatan kokuya sahip parfümü… İlk bakışta yuvarlak şişesi ve açık yeşil rengiyle canlı ve enerjik bir kokuya sahip hissi veren bir parfüm olarak dikkat çekiyor Chanel Chance Eau Fraıche. 

Limonun yarattığı ferahlığın yanı sıra klasik Chanel izleri taşıyan çiçek notalarıyla oldukça büyüleyicidir.

Üst notalar:: limon ve sedir.

Orta notalar:  pembe biber, su sümbülü ve yasemin.

Alt notalar: hint ağacı, iris, kehribar, paçuli, vetiver ve beyaz misktir.

Yemyeşil kırlarda uzanıp kendinizi doğanın kucağına bıraktığınızı hayal edin. Çevredeki çiçeklerin rüzgara karışan kokusunu hissediyorsunuz. İşte Chanel Chance eau Fresh, kendinizi oldukça temiz ve ferah bir etkideymiş gibi hissettiğiniz, egzotik çiçek kokularının baskın olduğu bir parfümdür.

Baskın gelen limon kokusu parfümün açık yeşil rengiyle de adeta özdeşleşmiştir. Yeşil kokuların dinlendirici etkisiyle, turunçgillerin duştan yeni çıkmış hissi veren tazeleyici kokusu, bahar ve yaz aylarının mutluluğuna karışacak. Bahar ve yaz aylarının canlı, enerjik hallerini hatırlatarak  ve teninizde uzun süre kalıcılığıyla sizi oldukça memnun edecek bir parfümdür.

Rahat kıyafetlere yakışan bir kokusu vardır. Uzun süre kullanılabilir ve hatta ev ortamınız gibi rahat hissettiğiniz ortamlarda bile kendinizi ışıltılı hissettirir. Chanel Chance Eau Fraiche Kadın Parfüm niye tercih edilmelidir diyecek olursak. Her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek oldukça uyumlu zarif ve şık bir parfüm olması onun tercih edilmesinin en temel özelliği olabilir.

Bulunduğu ortama canlılık ve limon kokusu etkisiyle ferahlık katan kokusuyla, ilgi çeken her tarza sahip kadına yakışabilecek son derece kullanışlı bir parfümdür. Çiçeksi aromasının verdiği o heyecanla kışın kullanıldığında, yazın o sıcak havasını hatırlatan coşkulu bir kokusu vardır.

Yeşil renk şişesiyle yaz mevsiminin ve yeşil bitkilerin dinlendirici havasını üzerinizde hissetmenizi sağlar. Gündelik giysilerle bile şık ve tarz görünmeyi sağlayan kadınlar için oldukça uygun olmakla birlikte, her zaman ve her ortamdan mutlu olmayı becerebilen, zarif kadınların kokusudur.