En Çok Satan Kadın Parfümler2021-03-25T16:24:20+03:00

Project Description

En Çok Satan Kadın Parfümler

Ekim 1, 2019

Share
Paylaş
Abone Olun

Deneme parfüm de diyebiliriz. Parfüm firmalarının müşterilerinin satın alacağı parfümlerin kokularını önceden deneyebilmesi için özel olarak ürettikleri orijinal parfümlerin numuneleri tester parfüm olarak adlandırılır. Tester parfümlerin, satış noktalarında normal kutusuyla satılan orjinal parfümler ile içeriği aynıdır. Tester parfümü üretimi yapılırken içeriği, orijinal parfüm içeriği ile aynı değerlere sahiptir. Esans değerleri, orijinal parfüm ile aynı koku notalarına sahiptir.

Tester Parfüm Nedir ?

Tester Parfüm bir deneme parfüm olup, parfüm markalarının müşterilerine kokuları denetmesi için yapılan parfümlerdir. Kokuları aynıdır.

Tester Parfüm Satın Almalımıyım ?

Yüksek fiyat vermeye son. Sırf mağazada satılıp, jelatinli diye fazla para vermeye gerek var mı ? bu cevabı siz değerli müşterilerimize bırakıyoruz.

Tester Parfüm kokusu kalıcımı ?

Tester parfümü üretiminde orijinal parfüm üretiminde izlenen aynı yol izlenip, esansların karışım yüzdeleri aynı oranlarda hazırlanır. Kokular, renk, sertlik, koku notaları orijinal ve tester parfümde aynıdır

Tester Parfüm ile Orjinal Parfüm arasındaki Fark Nedir ?

tester parfümler orijinal parfüm kutularında değil tester parfümler için özel olarak hazırlanmış tester kutusunda olur ve bu kutular orjinal parfüm kutularına basit olurlar. Tester parfüm kutularının üzerinde tester, testeur, demoware, demonstrasyon testeur, not for sale gibi yazılar bulunur. Parfüm markalarına göre kutuların üzerinde yazılan yazılar değişkendir.

More Lifehack Videos

En Çok Satan Kadın Parfümler

Siz de fikrinizi belirtin

Go to Top