Project Description

Jean Paul Gaultier Le Male Edt Erkek Parfüm , kokusu ile zıt kavramların birbiriyle uyum sağlamasını temsil ediyor.

Parfüm içeriğiyle; hem çekici, hem de yumuşak kalpli bir erkeğin kendine has özelliklerine, bir de ferahlatma etkisini katarak farklı bir sunumla kendine hayran bırakıyor.

Hem şişesiyle hem de içeriğiyle, kült sıfatının hakkını veren bu parfümün şişesi, denizcilerin giydiği kıyafetli erkeğin vücudunu tema olarak belirlemiştir.

Benzersiz aynı zamanda da erkeksi wax dokusuyla birlikte sembolik denizci şeritlerini konu edinerek fujer notasını yeniden yorumlayarak tasarlanmıştır.

Klasik koku severlerin vazgeçemediği bir parfümdür.

Jean Paul Gaultier Erkek Parfümü Koku Özellikleri:

Jean Paul Gaultier, Baharatlı, Çiçeksi, Ferah, Oryantal, Turunçgil koku grubundandır.

Üst Notalar: Lime, lavanta, kakule ve nane.

Orta Notalar: Tarçın, kimyon ve portakal çiçeği.

Alt Notalar: Amber, sedir ağacı, sandal ağacı, vanilya ve tonka fasulyesi.

Amber, nane ve vanilya kokularıyla notalar arası birbirlerine uyum fazlasıyla dengededir. Lavanta, vanilya ve nanenin muhteşem uyumunu da parfümde fazlasıyla hissedebilirsiniz.

Parfümde genel olarak zıtlıklar uyumlu hale getirilmiştir. Çekiciliğin yanında yumuşak kalpli insanı çağrıştırırken birde ferahlatıcı yanıyla da parfüm ön plana fazlasıyla çıkmıştır.

Kalıcılığı oldukça yüksek bir kokudur. Aynı zamanda parfümün etrafta hissedilme oranı da oldukça başarılı olduğunun kanıtıdır.

Her mevsime uygundur, özellikle bahar mevsiminin ılık zamanlarına daha çok yakıştığı öngörülmekte.

Özgür ruha sahip erkeklerin parfümü Jean Paul Gaultier Le Male Edt Erkek Parfüm ile aynı zamanda güç ve duygusal erkeğin dengesini hissetmek mümkün…

Eşsiz ve erkeksi kokularını gün boyu üzerinde taşımak isteyen erkekler kalıcılığı yüksek parfümünüzle kışkırtıcı bir insan olacaksınız.