Project Description

Paco Rabanne 1 Million Edt Erkek Parfüm

Paco Rabanne, yıllara dayanan tecrübesiyle, koku çeşitlerinin çokluğu ile herkesin kendini yansıtan kokuyu bulmasına yardımcı oluyor. 

Özellikle erkeklere yönelik hazırladığı ürün yelpazesinde odunsu kokulardan daha hafif yapılı kokulara kadar sayısız seçenek mevcut.

Paco Rabanne ailesinin adeta bir efsanesi haline gelen One Million Edt, fresh ve baharatlı içeriğiyle; cesur, çekici, baştan çıkarıcı erkeğin parfümü.

Dinamik enerji ve tutku dolu One Million, odunsu koku grubundan maskülen bir erkek parfümü. 

Parfümün Özellikleri

Dünya sizin etrafınızda dönecekmiş gibi hissettirecek bir koku olan One Million adeta kalbinde ihtişam ve zenginliği taşıyor. 

Tepe Notası: Kan Mandalinası, Kakule, Karabiber, Safran

Kalp Notası: Gül, Portakal Çiçeği, Tarçın

Dip Notası: Deri, Floransa Süseni,Paçuli, Sandal Ağacı olan parfüm, baharatlı ve odunsu esansların vücut bulmuş hali…

One Million parfümün kan mandalinası, kakule, karabiber ve safran gibi taze ve baharatlı notlar ile başlayan yolculuğu, gül ve tarçın parfümün kalp notasını çarpıcı hale getiriyor, en derinde beyaz deri, süsen kökü, paçuli ve sandal ağacı notalarıyla yoğunlaştırılmış hali kokuyu vazgeçilmez ve her anınız için ideal bir parfüm haline getiriyor. 

Paco Rabanne 1 Million  edt erkek parfüm özellikleri arasında bulunan en önemli detay esansı oluyor. Baharatlı bir içeriğe sahip olan bu kokunun içerisinde odunsu detaylar da mevcut. Erkeklerin kullanmayı sevdiği koku yelpazesinde yer alan bu parfümü kullandığınız zaman cazibenizin artmasını sağlayabilirsiniz.

Böylece günlük hayatta sürekli olarak özgüveninizi tazeleyebilirsiniz.. Paco Rabanne 1 Million EDT erkek parfüm etkili kalıcılık özelliğiyle de ön plana çıkıyor. Parfümü sıktığınız andan itibaren uzun süre kalıcılık etkisi gösteren parfüm, gün içerisinde de tekrar tekrar sıkma ihtiyacınızı ortadan kaldırıyor.

Her cilt tipine uygunluğu, her mevsime ve ortama yakışan detaylarıyla vazgeçilmeziniz olurken, ayrıcalıklı bir imzanız olacağını da ispatlıyor.