Project Description

Abone Olun

Bu Videoyu Paylaş

SİZİN İÇİN TAVSİYE EDİLEN

Parfümler alkol, bir dizi aromatik yağ ve sudan oluşmaktadır. Bu yağlar ciltle buluştuğunda her ten tipine göre farklılıklar gösterir. Bir tende hafif diğer tende güçlü reaksiyonlar da farklı şekilde kokmalarına neden oluyor. Kimi erkekler bayan kokularını güzel bulurken kimi bayanlar da erkek kokularını daha çok tercih edebilmektedir. Bu durum kesinlikle cinsiyet tercihi ile karıştırılmamalıdır.

Parfüm üretiminde kullanılan esansları erkek veya bayan ayrımı yapmadan ortak bir noktada buluşturarak, her iki cins parfüm kokusundan da hoşlanabilen insanların tercih edebileceği, erkekler için biraz kadınsı, kadınlar için de biraz erkeksi olan kokular üzerine oluşturulan parfüm grubuna unisex parfüm denilmektedir.

Unisex parfümler; hem feminen kokuların inceliğini ve zerafetini hem de maskülen kokuların güçlü ve çarpıcı etkisini bir arada bulundurur. Kadın kokusu ve erkek kokusu olarak tanımlanmış bilindik koku formlarının dışında kalmayı tercih eden, seçeceği parfümle cinsiyet kalıplarını yıkmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. 

Cinsiyet sınırlarının ortadan kalktığı, maskülen çizgilerle feminen dokunuşları buluşturan unisex parfümler neler diye birlikte bu dünyaya kısa bir yolculuk yapalım.

Ünisex Parfümlerden Bazıları: 

Tom Ford Black Orchid Unısex Parfüm

Calvin Klein Ck One EDT Unısex Parfüm

•Calvin Klein Be EDT Unısex Parfüm

Tiziana Terenzi Kirke EDP Unisex Parfüm

•Tom Ford Velvet Orchid EDP Ünisex Parfüm

•Costume National Scent Intense EDP Unisex Parfüm

•Dolce Gabbana Velvet Oriental Musk EDP Unisex Parfüm

•Giorgio Armani Prive Musc Shamal EDP Unisex Parfüm

Kadın ya da erkek hiç farketmez herkes unisex parfüm kullanabilir. Ayrıca bu tarz cinsiyetsiz kokular sevgiliye alınabilecek en şık hediyelerden biri de olabilir. Böylelikle sevdiğiniz erkek ya da kadın sizin kokunuzu her gittiği yerde üzerinde taşımış olur.

Arkadaşlarınızla Paylaşın !

Exclusive Content

Be Part of Our Exclusive Community

Sed finibus, sem elementum tincidunt tempor, ipsum nisi ullamcorper magna, vel dignissim eros sapien at sem. Aliquam interdum, ante eget sagittis fermentum, mauris metus luctus sem, at molestie.

Become a Patron

STORE

merch

Sed finibus, sem elementum tincidunt tempor, ipsum nisi ullamcorper magna, vel dignissim eros sapien.

20% Off All Merch

Exclusive Content

Be Part of Our Exclusive Community

Become a Patron

STORE

merch

20% Off All Merch