Project Description

Abone Olun

Bu Videoyu Paylaş

Versace Eros Eau De Parfüm 

Versace’nin; Gücü, kuvveti ve tutkuyu çağrıştıran kokusu Versace Eros Edp ….

Aşk ve tutku tanrısı Eros’tan ilham alınarak tasarlanan koku, hedeflerine ulaşan, karar alma becerisi gelişmiş ve tutku ile bağlanan erkeğin, kahraman yönünü çağrıştırıyor.Notalarında Eros’un güç, sevgi, tutku, aşk ve güzellik oklarını ön plana çıkaran baştan çıkarıcı efsanevi Versace parfüm.

Versace Eros; Yunan mitolojisinden esinlenen teması ile kokunun mistik yönünü ön plana çıkarıyor. Aromatik ve baharatlı içeriği, şişesinde ki Medusa başlı logo tasarımla İtalyan lüks ve zevkiyle  birleşerek kokuyu daha da özgün kılıyor.

Tepe Notası: Nane yaprağı, İtalyan limonu kabuğu, yeşil elma…

Kalp Notası: Tonka Fasulyesi, amber, ıtır, vanilya…

Dip Notası: Atlas, Virjinya sedir ağacı, vetiver, meşe yosunu….

Notaların ahengi ve birbiriyle uyumu ile ortaya çıkan; Güçlü, tutkulu, kendisinin efendisi Versace Eros erkeği.. Odunsu kokusu ile karizmatik erkeklerin vazgeçilmezi olan bu parfümün en belirleyici özelliği nane yaprağı ve İtalyan limon kabuğudur. Gün boyu tutkulu ve enerjik hissettiren Versace Eros, tonka fasulyesi, amber ve ıtır özleri ile gösterişli ve mükemmel havasını teninize yansıtır. Daha dikkatli kokladığınızda alt notalarında ki vanilya kokuları ile sizi saran bu ürün virjinya sedir ağacı, vetiver ve meşe yosunu bileşenleri ile etkileyiciliğini artırır.

Üstün kalıcılığı ile duştan sonra bile kalıcılığını hissedebileceğiniz bu orijinal koku, farklı ve güçlü kokusu ile benzersiz bir etki bırakıyor. Günlük kullanıma ve her cilt yapısına uygun kendine has aromatik kokulu Versace parfüm ile iş görüşmelerinde, seyahatlerde, ofiste ve aile toplantılarında yani her ortamda dikkat çekerek, oldukça farklı hissedebilirsiniz. Oldukça kalıcı olan Eros, yaz-kış kullanıma uygunluğu ile nereye giderseniz gidin havada sizden bir iz bırakıyor.

SİZİN İÇİN TAVSİYE EDİLEN

MAĞAZA

öne çıkan

Exclusive Content

Be Part of Our Exclusive Community

Sed finibus, sem elementum tincidunt tempor, ipsum nisi ullamcorper magna, vel dignissim eros sapien at sem. Aliquam interdum, ante eget sagittis fermentum, mauris metus luctus sem, at molestie.

Become a Patrion

Arkadaşlarınızla Paylaşın !