Project Description

Abone Olun

Bu Videoyu Paylaş

SİZİN İÇİN TAVSİYE EDİLEN

Victor & Rolf Spicebomb Extreme EDP Erkek Parfüm

Victor&Rolf, maskülen ve güçlü erkekler için Spicebomb’u yarattı. Güçlülüğü, cesareti ve çekiciliği yansıtan bu parfüm, daha da yoğun baharatların karışımıyla yaratılan yoğun kokusuyla her açıdan maskülenliği ortaya çıkaracak özel bir el bombasının gücünü temsil ediyor.

Baharatların harmanıyla yaratılan bomba gibi çarpıcı kokuya sahip, etkileyici erkek parfümü, özel bir el bombası şeklinde tasarlanmış olan şişesiyle adeta gücünün simgesini yansıtıyor.

Baharatlı ve çiçeksi koku grubuna ait parfümün özellikleri:

Üst Notası: Karabiber.

Kalp Notası: Safran, tütün, lavanta.

Dip Notası: Bourbon, vanilya.

Karabiber ve tarçın içeren, yoğun baharat harmanı, tütün, vanilya ve lavantanın mükemmel gücüyle bir arada kullanılmış.Bergamotun patlayıcı taze lezzetli notaları ve iris, ağaç reçinesi, kaya güllü gibi baharatların serinletici ve zindelik uyandıran etkisini kokuya yansıtır.

Sıcak ve ekşi baharatlar sayesinde benzersiz bir şekilde aromatik lavantayı öne çıkaran patlayıcı bir bileşime sahiptir. Lavanta, kimyon ve karabiberle karıştırılarak, erkeksi tütün tonları ve hafif, rahat vanilya üzerinde bir sıcaklık izi bırakıyor.

Kalıcılık ve farkedilirlik açısından çok başarılı. Özellikle Kış mevsimi için en ideal parfümler listelerinde her zaman ilk sıralarda kendine yer bulan baharatlı bir parfüm olarak Spicebomb Extreme, soğuk kış aylarında kazaklara çok yakışıyor…

Yoğun içeriğinin ortaya çıkardığı aromatik lavanta ve baharatların birleşimi ile patlayıcı maskülenliği sizde keşfedin.

Arkadaşlarınızla Paylaşın !

Exclusive Content

Be Part of Our Exclusive Community

Sed finibus, sem elementum tincidunt tempor, ipsum nisi ullamcorper magna, vel dignissim eros sapien at sem. Aliquam interdum, ante eget sagittis fermentum, mauris metus luctus sem, at molestie.

Become a Patron

STORE

merch

Sed finibus, sem elementum tincidunt tempor, ipsum nisi ullamcorper magna, vel dignissim eros sapien.

20% Off All Merch

Exclusive Content

Be Part of Our Exclusive Community

Become a Patron

STORE

merch

20% Off All Merch