Project Description

Abone Olun

Bu Videoyu Paylaş

SİZİN İÇİN TAVSİYE EDİLEN

Yves Saint Laurent Opium Black EDP 

Dünyanın en ünlü moda markaları arasında bulunan Yves Saint Laurent, klasikle rock çizgilerini özgün detaylarla buluşturan Haute Couture tasarımları ile genç, havalı ve sofistike kadınların vazgeçemediği markaların başında geliyor.

Yves Saint Laurent moda dünyasındaki vazgeçilmezliğini parfüm dünyasında özgün kokulara verdiği hayatla da devam ettiriyor.. Yves Saint Laurent kadınının, modern genç ve bağımlılığı temsil eden kokusu Black Opium…

İddialı ve özgün Yves Saint Laurent ruhunu oluşturan, özgür ve özgüven sahibi kadının göz alıcı dişiliğinin adeta vücut bulmuş halini yansıtan Black Opium.

Parfüm İçerik Özellikleri

Oryantal ve baharatlı koku ailesi sınıfına dahil olan etkileyici ürün;

Üst Nota: Pembe Biber, Portakal Çiçeği, Armut.

Orta Nota: Kahve, Yasemin Çiçeği.

Alt Nota: Vanilya, Silhat, Sedir.

esanslarını uyum içinde buluşturuyor. 

Yves Saint Laurent Black Opium Kadın Parfümü koku özelliklerine bakıldığında kahve kokusu tüm notalarda hissedilmekte ve aynı zamanda çiçek kokuları ile de cazibeli bir ürün olmaktadır. Güne başlarken oldukça enerjik olmanızı sağlayacak olan parfüm, kahvenin ferahlığı, çiçeklerin cezbedici kokusu ile birleşerek çok özel ve sıra dışı bir kokuya bürünüyor.

Şişe tasarımında kullanılan ışıltılı siyahlığın ortasında markanın pembe kısmı ile çok kibar bir kutusu bulunan Yves Saint Laurent Opium Black Edp kahve vurgulu çiçeksi dokunuşlarla, bağımlılık oluşturmakta ve ışıkla karanlığın zıtlığını simgelemektedir.

Tüm cilt tipleri ile uyumlu günün her saatine olmakla birlikte özellikle gece kullanımı için tasarlanmış olan ürünün baştan çıkarıcı ve iddialı notaları tüm gece süren kalıcı bir etki bırakıyor.

 

Işıkla karanlığın zıtlığını mükemmel bir şekilde yorumlayan koku, sofistike aynı zamanda yumuşak aromasıyla havalı ve aristokrat kadının parfüm tercihleri arasına girmeyi başarıyor.Temiz cilde kolayca uygulanabilen koku, aynı zamanda kıyafet üzerine sıkılarak da kullanılabiliyor. 

Arkadaşlarınızla Paylaşın !

Exclusive Content

Be Part of Our Exclusive Community

Sed finibus, sem elementum tincidunt tempor, ipsum nisi ullamcorper magna, vel dignissim eros sapien at sem. Aliquam interdum, ante eget sagittis fermentum, mauris metus luctus sem, at molestie.

Become a Patron

STORE

merch

Sed finibus, sem elementum tincidunt tempor, ipsum nisi ullamcorper magna, vel dignissim eros sapien.

20% Off All Merch

Exclusive Content

Be Part of Our Exclusive Community

Become a Patron

STORE

merch

20% Off All Merch