Yves Saint Laurent Black Opium Tasarımı

Dünyanın en ünlü moda markaları arasında bulunan Yves Saint Laurent Black Opium, klasikle rock çizgilerini özgün detaylarla buluşturan Haute Couture tasarımları ile genç, havalı ve sofistike kadınların vazgeçemediği markaların başında geliyor. Yves Saint Laurent moda dünyasındaki vazgeçilmezliğini parfüm dünyasında özgün kokulara verdiği hayatla da devam ettiriyor.. Yves Saint Laurent kadınının, modern genç ve bağımlılığı temsil eden kokusu Black Opium… İddialı ve özgün Yves Saint Laurent Opium Black ruhunu oluşturan, özgür ve özgüven sahibi kadının göz alıcı dişiliğinin adeta vücut bulmuş halini yansıtan Yves Saint Laurent Opium Black .

Parfüm İçerik Özellikleri

Oryantal ve baharatlı koku ailesi sınıfına dahil olan etkileyici ürün;

Üst Nota: Pembe Biber, Portakal Çiçeği, Armut.

Orta Nota: Kahve, Yasemin Çiçeği.

Alt Nota: Vanilya, Silhat, Sedir.

esanslarını uyum içinde buluşturuyor. 

Yves Saint Laurent Black Opium Kadın Parfümü koku özelliklerine bakıldığında kahve kokusu tüm notalarda hissedilmekte ve aynı zamanda çiçek kokuları ile de cazibeli bir ürün olmaktadır. Güne başlarken oldukça enerjik olmanızı sağlayacak olan parfüm, kahvenin ferahlığı, çiçeklerin cezbedici kokusu ile birleşerek çok özel ve sıra dışı bir kokuya bürünüyor.

Şişe tasarımında kullanılan ışıltılı siyahlığın ortasında markanın pembe kısmı ile çok kibar bir kutusu bulunan Yves Saint Laurent Opium Black Edp kahve vurgulu çiçeksi dokunuşlarla, bağımlılık oluşturmakta ve ışıkla karanlığın zıtlığını simgelemektedir.

Tüm cilt tipleri ile uyumlu günün her saatine olmakla birlikte özellikle gece kullanımı için tasarlanmış olan ürünün baştan çıkarıcı ve iddialı notaları tüm gece süren kalıcı bir etki bırakıyor.